Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1/2019
#1
Z dniem 05-10-2019 wprowadzam weryfikacje administratorów od rangi Elite Admin w górę. 
Każdy kto będzie chciał awansować, po odbyciu "kadencji" na randze Admin musi okazać dokument tożsamości z widocznym Imieniem, nazwiskiem, miastem urodzenia i miastem przebywania. 
Nieokazanie powyższych, będzie skutkowało utratą możliwości awansu i zostanie na randze obecnej. 

Jest to podyktowane tym, że Administrator od rangi Elite w górę dostaje dostęp do danych wrażliwych, ich aktywność jest monitorowana pod kątem wykonanych ruchów. 
Przy wycieku jakiejkolwiek informacji / bazy danych / gm'a serwera logi zostaną poddane przejrzeniu - kto i kiedy logował się do serwera i adres ip zostanie powiązany z administratorem wykonującym daną czynność. 

Przy potwierdzeniu dane Administratora zostaną przekazane służbom, a Zarząd serwera na drodze sądowej będzie domagał się odszkodowania za powstałe szkody materialne jak i nie materialne dla samego serwera, jak i graczy.


"Zgodnie z art. 23 Ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwej konkurencji o, wbrew ciążącemu na nim obowiązkowi w stosunku do przedsiębiorcy, ujawnia innej osobie lub wykorzystuje we własnej działalności gospodarczej informację stanowiącą tajemnicę przedsiębiorstwa, jeżeli wyrządza to poważną szkodę przedsiębiorcy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Tej samej karze podlega, kto, uzyskawszy bezprawnie informację stanowiącą tajemnicę przedsiębiorstwa, ujawnia ją innej osobie lub wykorzystuje we własnej działalności gospodarczej."


Serwer jest własnością przedsiębiorstwa ArivaHost NIP: 6551974416


[Obrazek: admin.gif]

Administrator od 2008 roku
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości