Zarejestruj się  


 
Podanie na Administratora PST

#1
Imie: Witam mam na imię Paweł
Wiek: Teraz w styczniu 20ścia
Nick: [PST]Fire
Ilość godzin: ponad 100h.
Ile dziennie możesz poświęcić na grę na serwerze:Głównie pracuje w nocy w ciągu dnia 3/5 godzin nawet i więcej to nie jest problem.
Znajomość ortografii: 9/10 ( rzadko stosuje się do polskich znaków )
Znajomość komend: 9/10
Data ostatniego podania: Kurcze nie pamiętam wcześniej na PST miałem range 'Admin' ale serwer upadł
Czy znasz PAWN'o: Coś tam Wink
Napisz coś o sobie: Witam mam na imię Paweł. Jestem z Warszawy na co dzień gram w sampa od 10 lat a w nocy pracuje, choć czasem się zdarzy że pracuje w ciągu dnia oraz Kocham moją kobietę .
Czy miałeś już admina w SA-MP: tak nawet h@
Kontakt: GG: GG:66871657 jestem też również na Discordzie oraz może być fb ale to już na pw
Jaka jest różnica między drive-by a drive-thru?: Drive-by jest to strzelanie z broni będąc wychylonym przez okno jako pasażer a drive-thru to przejazd pojazdem to graczu. (jeśli dobrze pamiętam choć mogę się mylić .
Widzisz że gracz zaczyna pływać w powietrzu, co robisz? To jest typowy fly-hack również widziany jako s0beit, co robie? to proste banik na 60dni
Gracz x zaczyna wyzywać innych graczy bez powodu, co robisz?: Staram się uspokoić gracza X jeżeli to nie działa daje muta, następnie warna.
Gracz x wyzywa członków rodziny innych graczy/adminów, co robisz?: kick na 250 sek jeśli to nie działa to banik na 24h
Czy zapoznałeś się z regulaminem Serwera, Admina?: Tak
Kiedy użyjesz komendy, a kiedy miniguna na graczu aby go uspokoić?
Miniguna:Nigdy.
Komend:Gracz nie stosuje się do regulaminu, zostaje ukarany, mutem 120sek następnie warn jeśli to nie podziała banik max na 1d
                                    Pamiętaj, że chodzi tylko o dobrą zabawę.

#2
Przyjęty
[Obrazek: admin.gif]

Administrator od 2008 roku



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości