Zarejestruj się  


 
Admin mnie zastrasza

#1
Nick: covid_19
Nick Administratora: [PST]Fire
Data, godzina: 10.04.2020, 18:34   20:06 
Opis sytuacji: 
Administrator korzysta z minigana do pomocy w zabiciu krowy. 
Zastraszył mnie banem i kazał pokazać ss folderu gta. Jeśli nie zrobiłbym tego, dałby mi bana na 20 dni. W regulaminie nie ma mowy na temat podejrzeń w stosowaniu
cheatów i nie można karać za same podejrzenia nie mając dowodów. Oczywiście nie mam wspomagaczy gry i wysłałem mu zdjęcia, bo nie chciałem dostać bana za nic jak ostatnio. Mi dał warna za dm przy krowie, innemu graczowi 120s jail'a, swojego kolegę spytał się tylko czemu strzela do mnie.  
    
Jeszcze taka mała sprawa przy okazji, jak ten gracz się teleportował skoro dostał wcześniej obrażenia?
  https://www.youtube.com/watch?v=1WB5X4l2qio
Dowody (SSy, filmiki, świadkowie):
https://www.youtube.com/watch?v=cbo0atsB1ZY
[img][Obrazek: ornbhduyeuxz_t.jpg][/img]
[img][Obrazek: e002p9d389hl_t.jpg][/img]
             [Obrazek: pt0v6oqurl9o_t.jpg]

#2
Witam cie Covid-19.
Wyjaśniam. Krowa EVENT ma 5000hp a żeby szybciej ja zbić zbijam minigunem i wam zostawiam abyście mogli sobie zbić i każdy to potwierdzi który był na serwerze i chociaż raz był ze mną przy krowie.
Następnie, nie straszyłem banem tylko informowałem, że mam podejrzenie o wspomagaczach gry, wiec że nie miałem pewności poprosiłem cie abyś wysłał mi na forum w wiadomości prywatnej screeny pilów oraz date ich edycji.  Sam napisałeś ' nie można karać za brak dowodów ' dlatego dałem ci czas.
Dostałeś warna za DM przy krowie gdyż prosiłem abyście się nie strzelali przy krowie a ty ten zakaz złamałeś kolejny raz z rzędu. Kolejny gracz złamał to po raz 2/3 wiec dostał jaila a 'mojemu' koledze czyli Omedze dałem ostrzeżenie pisemne, gdyż wcześniej nie strzelał do innych do momentu gdy krowa 'stała'.

Pozdrawiam i wesołego jajka.
                                    Pamiętaj, że chodzi tylko o dobrą zabawę.

#3
Na krowie każdy wystrzał z obojętnie jakiej broni zabiera jedno HP. Więc użycie miniguna jest nieistotne.
Resztę i ostateczna decyzję zostawiam Anastasii
[Obrazek: admin.gif]

Administrator od 2008 roku

#4
Sprawa wygląda tak.
"Zastraszył mnie banem i kazał pokazać ss folderu gta." w przyadpku, jeśli dostałbyś bana od Administratora , admin ma prawo żądać dowody tylko w momencie jeśli złożyłbyś podanie o unbana mówi o tym regulamin serwera :

27. Administrator może żądać dodatkowych dowodów nie objętych we wzorze UnBan.
28. Gracz ma obowiązek przedstawić dodatkowe dowody na żądanie Administratora w sprawie UnBan.

Krowa. Minigun.
Tak jak wyżej , każda broń stosowana na krowie zbiera po 1hp. Więc to nie ma znaczenia.
Warn.
Nie zależnie , czy to jest kolega czy siostra.
Kary są jednakowe, za dm na evencie grozi warn, jail.

Ze względu na pewne okoliczności daje Ci upomnienie, jeśli sytuacja się powtórzy będzie Ci groziło zawieszenie.
To jest moja ostateczna decyzja.

Pozdrawiam.

#5
Minigun zabiera takie same DM, ale robi to szybciej i znacznie ułatwia sprawę. W sensie więcej wystrzelisz pocisków w tym samym czasie.

#6
(12-04-2020, 14:24)Anastasia napisał(a): Krowa. Minigun.
Tak jak wyżej , każda broń stosowana na krowie zbiera po 1hp. Więc to nie ma znaczenia.
Dodam tylko jedno:
W kwestii minigun'a jego wytłumaczenie w pewnym stopniu ma sens, bo minigun nadal jest najlepszą jeśli chodzi o szybkostrzelność bronią (w tej sytuacji ofc), więc zbijanie hp krowie takim deagle'm, a minigun'em daje sporą różnicę. Nawet w porównaniu z M4, czy Tec-9/Uzi wypada znacznie lepiej.

#7
(12-04-2020, 14:36)Enerqq` napisał(a):
(12-04-2020, 14:24)Anastasia napisał(a): Krowa. Minigun.
Tak jak wyżej , każda broń stosowana na krowie zbiera po 1hp. Więc to nie ma znaczenia.
Dodam tylko jedno:
W kwestii minigun'a jego wytłumaczenie w pewnym stopniu ma sens, bo minigun nadal jest najlepszą jeśli chodzi o szybkostrzelność bronią (w tej sytuacji ofc), więc zbijanie hp krowie takim deagle'm, a minigun'em daje sporą różnicę. Nawet w porównaniu z M4, czy Tec-9/Uzi wypada znacznie lepiej.
Zgadzam się, używanie minigun'a na serwerze przy krowie jeśli są 2 osoby Ok, jeśli więcej - nie wypada. 
Im więcej osób na krowie, tym szybciej ją zbijesz.

Zamykam
////////////



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości