Zarejestruj się  


 
skarga na [PST]Fire/ poprawione

#1
Nick:Witus
Nick Administratora:[PST]Fire
Data, godzina: 17/18 Marca 2020, 17:45
Opis sytuacji: 17 Marca admin czytając moje prywatne wiadomości wtrącił się, po czym spytał czy jestem dziewczyną odpowiedziałam zgodnie z prawdą że tak. Na to admin odpowiedział bym "pokazała cipkę" i że da mi spokój jak wyślę "nudeska".Na drugi dzień postanowiłam opisać tą sytuację na głównym czacie by ostrzec innych graczy przed adminem, który na moja historię o tym co do mnie napisał o "pokazaniu cipki" odpowiedział że " mogę pokazać". Admin banował tego dnia wszystkich bez żadnych powodów, jak ktoś tylko powiedział coś co mu sie nie podobało od razu był mute bądź ban.Zbanował również 18 Marca 2020 około godziny 17:45 użytkownika o nicku Agateusz za to że powiedział że admina można kupić przez smsa. Jeśli sie spojrzy na wyniki tego dnia i ile razy ludzie dostali bana i mute tego dnia (o ile takie coś posiadacie) to liczba mówi sama za siebie. Admin zamiast integrować ludzi na serwerze to się wszystkich pozbył i zbanował bo ktoś nie miał ochoty z nim grać. Ludzie prosili go o spokój ponieważ ciągle jeździl za kimś i przeszkadzał w rozgrywce ale jak to admin stwierdził "pilnuje swojego terenu" kiedy jeździł po całej mapie. Zero wolności na serwerze. Proszę się nie dziwić jak są pustki na serwerze ponieważ admin [PST]Fire nie daje nikomu grać. Jeśli to jest postawa admina z której każdy ma brać przykład to gratulacje. Admin zamiast pilnowac porządku to go psuje.
Dowody (SSy, filmiki, świadkowie): Niestety nie robiłam tego ssów ani filmików aczkolwiek świadkami są: Agateusz, Witeusz, SSy, Katze, Martynqqa.

#2
Witam.
z tej strony Paweł, nie miło mi czytać te oskarżenia.
Jedynie do czego mogę się przyznać to do tego, że faktycznie napisałem abyś 'pokazała cipkę' w formie żartu, sarkazmu, jeśli go nie zrozumiałaś to cie za to przepraszam. Następnie jest napisane przez ciebie że 'banowałem wszystkich' z tego co pamiętam tego dnia dostały dwie bądz trzy osoby bana. Pierwsza osoba jest Katze za obrazę Admina na służbie zgodnie z taryfikatorem, który jest na forum. Następna osoba Agateusz, który oskarżył mnie że kupuje range na PST. Zgodnie z pkt. 7 taryfikatora który brzmi '7. Wszelakie działanie na szkodę serwera (Fałszywe oskarżenia itd.) - BAN 90 Dni' i takowego bana ode mnie otrzymała. Trzecia osoba była martynqqa która otrzymała ode mnie bana za posiadanie Multi konta. Zgodnie z taryfikatorem który brzmi pkt . 8 ' Tworzenie Multi-Kont - Ban PERM '  i takowy otrzymała. Następnie piszesz o uciszaniu graczy, zgadza się trochę tego było na podstawie taryfikatora '. Obraza Administratora - mute 120s/ warn/kick/ban (1dzień)
2. Obraza Gracza - upomnienie, mute(120sek), warn , kick , ban (1dzień)
oraz w regulaminie jest jasno napisane że flood badz spam jest zakazany a wiadomości typu 'xddddddddddddddddddddddddddddd' jest floodem.
także zgodnie z taryfikatorem poleciało parę mute oraz warn'ów.

Piszesz również o 'pilnowaniu swojego terenu' jak wiesz bądz nie na serwerze masz gangi, które przejmują sobie strefy w mieście /ls więc logiczne jest to ze pilnuje jej aby nikt jej nie odbił więc zabijałem osobę która chciała ją dobić. Przypominam, że to serwer DM a nie RP.

Oraz osoba o nicku Tymbark na DSC. Jest moim świadkiem który był w tym momencie na serwerze.
Stwierdzam iż pilnuje porządku na serwerze i dbam o niego jak o własny. Z góry przepraszam Cię za wiadomość 'pokaż cipkę' który był faktycznie nie potrzebny.

'Skarga bez przedstawienia dowodów może zostać nieuwzględniona'

Pozdrawiam Paweł.
                                    Pamiętaj, że chodzi tylko o dobrą zabawę.

#3
Decyzją Zarządu orzeczam,
Skargę na Administratora oddalić w całości z powodu braku dowodów.

Przy przeglądaniu logów zostało wychwycone to do czego przyznał się sam Administrator.
Za powyższe wykroczenie zostaje nadany 1 pkt karny na okres 5 dni. Który wygaśnie 24 Marca 2020 Roku.

Od decyzji wydanej przez Przewodniczącego Zarządu odwołanie nie przysługuje.

//Zamykam.
[Obrazek: admin.gif]

Administrator od 2008 roku



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości