Zarejestruj się  


 
Podanie na Admina.

#1
Imię: Tomasz
Wiek: 18
Nick: [PST]Omega
Ilość godzin: 166h
Ile godzin możesz dziennie poświecić na grę: 3-5 w zależności od dnia
Znajomość ortografii: 8/10
Znajomość komend: 7/10 chwile nie grałem wiec trochę mi się pozapominało ale wszystko jest do przypomnienia
Data ostatniego podania: W czasie reaktywacji brak
Czy znasz PAWN'o: Średnio
Napisz o sobie trzy zdania złożone: Cześć, jestem Tomek. Mieszkam w małej wsi położonej w województwie Małopolskim. Gram w sampa już z jakieś 8lat z kilkoma przerwami. Miałem już admina na PST przed reaktywacją. Nienawidzę cheaterów którzy psują rozrywkę innym. Sam nigdy nie cheatowałem w żadnej grze.
Czy mógłbyś wesprzeć serwer dowolną kwotą: Raczej tak
Dlaczego właśnie Ty? Ponieważ, lubię pracę administratora, oraz znam komendy @, nie wszystkie lecz wszystko jest do przypomnienia. Nie przymykam oka z powodu ze kogoś nam. Na starym PST byłem już adminem, przez krótki czas miałem nawet h@. Znam regulamin.
Czy miałeś już admina w SA-MP? Tak miałem na starym PST w 2018 roku. Miałem rangi junior admin, admin, vh@ admin oraz h@
Kontakt do Ciebie: E-mail: [pst]omega@interia.pl, GG: konto stworzę w najbliższym czasie i podam jeśli będzie taka potrzeba
Facebook: -

Jaka jest różnica między drive-by a drive-thru? Drive-by to jest strzelanie lub zabijanie zza kierownicy, a drive-thru to strzelanie lub zabijanie z miejsca pasażera jeśli dobrze pamiętam.
Widzisz że gracz zaczyna pływać w powietrzu, co robisz? Wpisuje komendę /spec id następnie komenda /b na 20dni.
Gracz x zaczyna obrażać innych graczy bez powodu, co robisz? najpierw upomnienie potem jeśli nie poskutkuje to /mute 120sekund.
Gracz x wyzywa członków rodziny innych graczy/adminów, co robisz? tak samo jak w przypadku obrażania innych graczy
Podaj sposób sprawdzenia podejrzenia o God Mode, w korkach: /spec id potem komenda /explode z 3 razy żeby sie upewnić czy hp spada czy nie, gdy życie nie spada to komenda /b czyli ban
Czy zapoznałeś się z Regulaminami serwera, Admina? Tak
Kiedy użyjesz miniguna, a kiedy komend na graczu aby go uspokoić? Miniguna w żadnym wypadku ,a komend gdy gracz wyzywa, cheatuje czy trolluje.

Mam nadzieję że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

#2
Zgodnie z dzisiejszą sytuacją jestem na TAK oczywiście na okres próbny. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.
                                    Pamiętaj, że chodzi tylko o dobrą zabawę.

#3
Ze względu na okoliczności, w chwili obecnej jestem na Tak, proszę jeszcze aby Zoopa się wypowiedział.

#4
odrzucone. Widziałem logi wraz z rozmową ktb i Tobą. Więc sorry. Ale nie.
Rangi na tym serwerze nie otrzymasz.
//Zamykam
[Obrazek: admin.gif]

Administrator od 2008 roku



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości