Zarejestruj się  


 
Niesłuszny Ban 2

#1
Nick: covid_19
Nick Admina: Thousand$_Tysia
Data, Godzina: 20.04.2020 10:37
Powód Bana: Sob
[Obrazek: x01t1sokag4w_t.jpg]

IP (http://www.pokapoka.pl): 5.206.241.35
Wyjaśnienie, Opis Sytuacji
Byłem na /zw, jak wróciłem do komputera serwer był zmkniety, a później nie mogłem się zalogować. Pisałem z Zoopa na gg, bo nie wiedziałem o co chodzi (nie było konkretnej informacji o banie i myślałem, że jak ostatnio przez IP), mówił że Dester uważa że mam soba, aimbot i tphack, a bana dostałem od Tysiaka. 
Czyli wychodzi na to, że dostałem bana tylko dlatego, że Dester uważa mnie za cheatera, bo poszedłem do /banktp po to, żeby rozwiązywać zagadki testy na czacie, a między czasie sprzątałem sobie w pokoju, przecież Tysiak nawet nie mógł widzieć, czy oszukuje czy też nie. Następnie byłem na afk'u kiedy dostałem bana, a admin zalogował się przed zabnowaniem mnie, więc chyba sam osobiście mnie nie sprawdził. Na logach wszystko można sprawdzić, a jeśli mnie sprawdził to proszę o busted'a aby móc się do niego odwołać, tak jak to było z banem od Sharkiego. 
Chciałby zobaczyć dowody Destera by móc się do nich odnieść i pokazać swoje, bo skoro dostałem bana to musiał jakieś mieć, no chyba że dostałem karę na zasadzie, że się znacie i wierzycie sobie na słowo.
Dester już wczoraj pisałeś na czacie jak walczyłem z tobą parę razy, że mam aim'a sob'a. to trzeba było napisać skargę na forum skoro nie było nikogo z administracji. Po to jest dział skarg, żeby z niego kożysać, a nie załatwiać sprawy by tak rzec beze mnie. 
Jeśli chodzi o "moje cheat'y" to nie mam żadnych. Umiesz coś tam grać, ale nie miałem problemów, żeby Ciebie pokonać, to nie żaden aimbot i wrzucę tutaj nagrania jak łatwo wygrywałem. Znam dużo teleportów, czasem korzystam z własnych /sp /lp oraz grałem na /invisible więc mogłem pojawiać się dla Ciebie w sposób niespodziewany, ale to nie tphack tylko wiedza i pomyślunek.     
    
SS z gry oraz z folderu GTA (również zawartość folderu CLEO):
[Obrazek: 091lf5zpfh02_t.jpg]
[Obrazek: 45y71z7swof8_t.jpg]
Chatlog (Moje Dokumenty---> GTA San Andreas User Files--->SAMP---> Chatlog): Wrzuć plik w .zip na hosting :
https://megawrzuta.pl/download/1a5339eee...e8f23.html
Świadkowie / Filmik: 
Ogólnie to Dester sam zaczął do mnie strzelać na /tor2 pokonałem go pojechałem do jego bazy i zapisałem tam pozycję /sp. W dalszym ciągu podejmował ze mną walkę i za którymś razem napisał na czacie, że mam aimbo'a. Wtedy zacząłem go nagrywać.
https://www.youtube.com/watch?v=h9qfYHnrXh4
(Na nagraniu jest parę małych zacięć spowodowanymi spadkiem fps podczas rozgrywki, a dokładnie od dymu towarzyszącemu podczas strzelania w ziemie.)  
Jak widać na filmie korzystałem z teleportów, a napisał sob. Później stał w jednym miejscu i w ogóle mało się poruszał, a moje strzelanie nie było idealne, ale dla niektórych tak wygląda aim. 
 
c. d. n.
[url=https://www.youtube.com/watch?v=h9qfYHnrXh4][/url]

#2
Po dokładniej analizie stwierdzam, że jesteś czysty i nadaje Ci UNBAN

//zamykam
                                    Pamiętaj, że chodzi tylko o dobrą zabawę.

#3
Do zamknięcia.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości