Zarejestruj się  


 
Motyw [Role Play]

#1
Bug 
//dell
Odpowiedz

#2
Postać:
[Obrazek: ReXnLIc.jpg]
Matthew Rose, Agent Specjalny jednostki Federal Investigation Bureau. 
Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu śledztw, awansowany z LSPD do FIB. 
Awans ten zawdzięcza zwłaszcza w zamknięciu wszystkich członków gangu Saint Row - SR. Gdzie Dwóch najgroźniejszych przestępców dostało krzesło elektryczne, a pozostali dożywotnią karę więzienia. 
Gang ten charakteryzował się morderstwami funkcjonariuszy Policji, Sheriff Office, porwaniam i zabijani  ze szczególnym okrucieństwem. 
Swoje ofiary w końcowej fazie tortur podpalali, lub zagładzali na śmierć. 
Potrafili też "wypuścić" osobę porwaną, po czym gdy ta zaczęła uciekać, zaczęli strzelać. Zawsze był to strzał śmiertelny. 

Pewnego dnia Agent Rose patrolując okolice Grove St. wraz ze swoim partnerem Clarkiem K. Zauważyli pewną szarą furgonetkę. Był to Szary Dodge Sport Van z 1970 roku. 
Agent Rose wpisał numer rejestracyjny 3PCI443 do policyjnego komputera, po chwili zauważył, że Ten pojazd jest KRADZIONY. 
Gdy szary van się oddalił, Agent Rose ruszył za nim, włączył błyski - CODE 2
I zblipował, dając znać kierowcy Dodg'a by ten się zatrzymał do kontroli drogowej. 
Agent Clark zgłosił na radiu "141. Kod 6 ulica Grove st. Szary Dodge Sport Van.. blachy.. 3PCI443 
Po czym obaj Agenci opuścili pojazd. 
Agent Rose osłaniał partnera, który podchodził od prawej strony pojazdu do przodu. Będąc na tyle pojazdu, odcisnął swoją dłoń na boku pojazdu.
W tym momecie Agent Rose zauważył że kierowce rozproszył ruch jego partnera. 
Po czym Rose wyciągnął swoją broń palną i krzyknął "FIB RĘCE NA KIEROWNICE"
Agent Clark od strony pasażera kierowcy otworzył drzwi, wyciągnał pasażera z wozu, rzucił go na maskę i zaczął go skuwać. 
W tym momencie Rose usłyszał "BROŃ!" 
W trakcie szarpaniny Clark zatrzelił zatrzymanego z jego własnej broni którą miał za paskiem. 
Oboje wyciągnęli kierowce, który się poddał. 
Rzucili go o asfalt . Pojawiły się posiłki. W postaci Dwóch oznakowanych radiowozów Ford Crown Victoria LSPD. 
Kierowca szarego Dodge'a to był brat szefa gangu Saint Row. Którego Policja jak i Agencja FIB poszukiwała od dłuższego czasu. 
Federalni zabrali kierowce, Rose krzyknął do jednego policjanta "Vana doprowadzić do naszego biura! Odpowiadacie za niego własnymi jajami!"

Po dotarciu do aresztu, od razu Rose i Clark wzięli "klienta" na przesłuchanie. 
Klient - Coobens niemalże odrazu przyznał się do kradzieży pojazdu. 
W międzyczasie przyszedł raport z przeszukania pojazdu, 
"W pojeździe znaleziono liczne ilości narkotyków, broni i paszportów. "
Po przedstawieniu wszelkich zarzutów Coobensowi, ten nie protestował. Powiedział że jechał z towarem do swojego brata - Earl'a. - Szefa Gangu SR. 
Szykowali się na większą akcję. 
Agenci Federalni znając miejsce spotkania, zarządzili że Coobens pojedzie vanem z ukrytym mikrofonem i kamerką wielkości guzika od koszuli. 
Służby obstawiły miejsce spotkania w pojazdach nieoznakowanych wraz z czekającym w obwodzie S.W.A.T'em. 
Po 20 minutach Zjawił się Earl. Który oznajmił Coobensowi, że muszą wytłuc konkurencyjny gang. 
Członkowie załadowali się do Vana i ruszyli. 
Służby również, wraz ze S.W.A.T'em. 
Zostali otoczeni, zaczęły się wezwania do poddania. 
"Święci" rozglądali się za miejscem, gdzie mogliby uciec. Ale niestety. Wszędzie stali już Policjanci. 
Dwóch z nich w części ładunkowej vana strzeliło sobie w łeb z broni. Padły dwa strzały. 
Reszta poddała się. 
Wszyscy uczestniczący policjanci, agenci chcieli wytłuc ich na miejscu. Mieli rządzę zemsty. Którą opanowali. 
"Święci" trafili do aresztu. W obstawie S.W.A.T'u. Ulicami miasta przejechała wielka kolumna. 
Do rozprawy poczekali prawie 3 miesiące. 
Wyrok sądu nie zadziwił żadnego obecnego na sali rozpraw. 
Przysięgli zadecydowali. 
Dwie kary śmierci i dożywotnie kary więzienia. 


LOGO
[Obrazek: Sn6M6R3.jpg]

Opis Ekipy:

FIB to Agencja Federalna walcząca z Gangami, działają najczęściej "po cywilnemu", jeżdżą nieoznakowanymi radiowozami.
Głównym celem tej Agencji jest zajmowanie się przestępstwami w całym stanie, a nie pojedyńczego miasta. 
"Stan to : San Andreas, a Miasto to Np. Los Santos."

[Obrazek: GTfqJZ0.jpg]

Podstawowym zadaniem tej Agencji jest gromadzenie informacji współpracując w tym celu z miejscową Policją, Sheriff'em i innymi służbami porządkowymi.

W tym celu FIB dokonuje przechwytywania i przesłuchiwania osób podejrzanych, by zdobyć niezbędny materiał dowodowy oraz informacje by przymknąć "grubą rybę". 

Przesłuchiwania te, nie koniecznie są przeprowadzane zgodnie z prawem, konwencją genewską i prawami człowieka. 
Czasami kończą się zgonem przesłuchiwanego. 
Wszelcy niebezpieczni przestępcy raczej nie posiadają rodzin z prawdziwego zdarzenia, a grupy przestępcze. Które w wypadku nieobecności Szefa przejmą grupę. 
Do czego jednak Ta Agencja nie dopuści. Wyciągając wszelkie informacje od osoby przesłuchiwanej. 



[Obrazek: admin.gif]

Administrator od 2008 roku
Odpowiedz

#3
Jak dla mnie cudowny pomysł i cudowny pomysłodawca, myślę żeby się przyjęło pograłbym w takie RP trochę.
Odpowiedz

#4
Mi również podoba się ten pomysł! Smile
jestem na tak!
Odpowiedz

#5
Mi się bardzo podoba pomysł mam nadzieje że się uda wprowadzić do gry.
Jestem na tak Wink
Odpowiedz

#6
Pomysł z pewnością bardzo dobry i myślę, że jak większe grono osób się o nim dowie, to powinien im się spodobać Wink Teraz tylko rozpromować to i kto tylko chce, niech się włączy do akcji! Duży plus dla Neutralnej za kreatywność i za chęć "rozbudzenia" tego serwera Wink Jestem na TAK dla tego pomysłu!
Odpowiedz

#7
Robienie rp na serwerze dm no tak dziwne w sumie
Odpowiedz

#8
/dell
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości