Zarejestruj się  

Zabawy

Grając na serwerze, po zapisaniu na /SN a następnie po strzeleniu w sianko gdzie znajdowaliśmy się z jednym graczem (@ Buffalo) zabawa się zawiesiła, wyrzucając nas z zabawy. 

Zabawa nie jest dostępna w tym momencie, ponieważ ciągle trwa. Liczę na poprawę błędu, bo nie powinno to tak wyglądać że zabawa się zawiesza. Poniżej zamieszczam materiał dowodowy w postaci zrzutu ekranu z TextDrawu który odpowiada za zabawy.

Czyli, w skrócie mówiąc - udało mi się zawiesić zabawę w dosyć prosty do wykonania sposób.
Za co, oczywiście przepraszam - nie miałem tego na myśli, aby zawiesić zabawę. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone.

[Obrazek: wI06hgo.png]
Odpowiedz

Witam!
Sprawa została zgłoszona do Pawnera Deserta. Dopóki błąd zostanie nienaprawiony i podobna sytuacja się powtórzy prosiłabym o zawołanie któregoś z administratorów (najlepiej przez wiadomość na discordzie), który odpowiednią komendą zrestartuje zabawy.                              
Dziękujemy za zgłoszenie sprawy, postaramy się naprawić błąd jak najszybciej. Pozdrawiam  Angel
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości