Zarejestruj się  


 
Podanie na Admina by [PST]WodniK

#1
Imie: Patryk
Wiek: 27
Nick: [PST]WodniK
Ilość godzin: 73h
Ile dziennie możesz poświęcić na gre na serwerze: Pon-PT (5-7h); Weekend (10-12h)
Znajomość ortografii (1-10): 8-9
Znajomość komend (1-10): 5-6
Data ostatniego podania: Brak
Czy znasz PAWN'o?: Nie
Napisz coś o sobie: 
Hej, mam na imię Patryk, pochodzę z województwa łódzkiego i mam 27 lat. Chodzę do pracy na 2 zmiany, zajmuje się w pracy formowaniem rajstop, podkolanówek itp na formy na maszyne. Również interesuje się muzyką i grami komputerowymi.
Czy mógłbyś wesprzeć serwer dowolną kwotą: Tak
Dlaczego właśnie Ty?:  
Jestem uczciwym graczem, który wie jakie stanowisko będę pełnił na serwerze PST. Zależy mi żeby grało dużo osób na serwerze, ale przez cheaterów jest nie możliwe. Gram na serwerze codziennie, zazwyczaj cheater, który zabija graczy nic nie moge z tym zrobić.
Czy miałeś już admina w SA-MP?:
PPX - mod/admin, PPS(upadł) - Mod, tylko 2 serwy pamietam. 
Miałem kilka razy swoje serwery Smile (edytowanie wyglądu itp).
Kontakt do Ciebie: discord [WodniK]
Jaka jest różnica między drive-by a drive-thru?:
Drive-by: Strzelanie z miejsca kierowcy.
Drive-thru: Strzelanie z miejsca pasażera.

Widzisz że gracz zaczyna pływać w powietrzu, co robisz?: 
Gdy gracz zacznie pływać w powietrzu to gracza zbanuje.
Gracz x zaczyna obrażać innych graczy bez powodu, co robisz?: 
Gdy gracz zacznie obrażać graczy to gracza ucisze, jeśli nie pomoże wyrzucę z serwa aby ochłonął.
Gracz x wyzywa członków rodziny innych graczy/adminów, co robisz?: 
Jeżeli gracz zacznie wyzywać członków rodziny oraz administracje dostanie uciszenie, jeśli nie pomoże dostanie gracz warna.
Podaj sposób sprawdzenia podejrzenia o God Modę, w krokach: 
Użyje komendy spec oraz slap lub explode aby sprawdzić czy HP graczowi spada życie. Jeżeli graczowi HP nie spada to ma włączone God Mode'a.

Czy zapoznałeś się z Regulaminami Serwera, Admina?: Tak
Kiedy użyjesz miniguna, a kiedy komend na graczu aby go uspokoić?
Miniguna:
Nie użyje , minigun to pujscie na łatwiznę.
Komend: Ucisze gracza aby się uspokoił, jeśli nie pomoże wyrzucę do 2-3x , potem mozliwe ban na (7d).
Pozdrawiam Administrację PST.

#2
Podanie jest dostosowane do wzoru. Podoba mi się, że możesz poświęcić sporo czasu na pilnowanie serwera (widzę Cię często, więc wierzę, że tak będzie). Jedyne do czego mogę się przyczepić to niedokładne zapoznanie się z teryfikatorem serwera.  Jest tutaj kilka błędów dlatego prosiłabym żebyś zapoznał się z nim dokładniej, aby na przyszłość nie popełnić żadnego błędu.
Podsumowując, jestem na TAK, uważam że zasługujesz na szansę. Na razie na okres próbny.  Angel

#3
Za zgodą Head Admina PsT, podanie rozpatrzone pozytywnie.
Na okres próbny dostaniesz Moderatora. Okres ten będzie wynosił 20 dni.
Hasło do służby zostanie wysłane w wiadomości prywatnej discord w przeciągu 5 minut. Pozdrawiam  Angel                                                                                                            



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości