Zarejestruj się  

Podanie na Admina by [PST]Fajdi

Imie: Damian
Nick: [PST]Fajdi
Ilość godzin*min.70*:20h Teraz zaczynam często grać ,dopiero poznałem ten serwer Smile 

Ile dziennie możesz poświęcić na grę na serwerze:  W nd,pn,wt mam wolne więc mogę poświecić dużo czasu a w pozostałe dni po 2-3h

Znajomość ortografii (1-10):8

Znajomość komend (1-10):6

Data ostatniego podania: Nigdy

Czy znasz PAWN'o?*Odpowiedź nie wpływa na podanie*Tonguerogram skryptowy bardzo stary.

Napisz coś o sobie *3 Zdania złożone*: Nazywam się Damian ,jestem z Dolnośląskiego, pracuje w Amazonie we Wrocławiu,rozwiazuje tam rózne problemy na komputerze  Wink Miły zawsze służę pomocą 

Czy mógłbyś wesprzeć serwer dowolną kwotą *Nie wpływa na podanie*:pewnie Wink

Dlaczego właśnie Ty?*3 Zdania złożone*: Zależy mi by gracze mogli się cieszyć spokojną i milą  rozgrywką. Bez graczy którzy wchodzą by utrudnić innym rozgrywkę przy tym zachowując się nieregulaminowo, chcę  zapobiegać przed takimi sytuacjami i zapewnić gracza bezpieczeństwo oraz świetną zabawę.

Czy miałeś już admina w SA-MP? Jeżeli tak to gdzie *Nazwy Serwera i stanowiska*:Nie miałem 
Kontakt do Ciebie(GG/STEAM/E-mail GG-68207207
Facebook*Nie wymagany*):https://www.facebook.com/damian.fajdek.71

Jaka jest różnica między drive-by a drive-thru?: drive-by; Strzelanie z broni jako kierowca.
drive-thru;Strzelanie z broni jako pasażer.

Widzisz że gracz zaczyna pływać w powietrzu, co robisz?: Banuje. FlyHack jest niedopuszczalny w grze.

Gracz x zaczyna obrażać innych graczy bez powodu, co robisz?:dostaje ostrzeżenie 2giego nie będzie. 

Gracz x wyzywa członków rodziny innych graczy/adminów, co robisz?:Gracz dostaje warna

Podaj sposób sprawdzenia podejrzenia o God Modę, w krokach: Podrzuce gracza do góry użyje explode ,jeżeli  graczowi nie zmaleje HP to znaczy,że ma GOD-MODA

Czy zapoznałeś się z Regulaminami Serwera, Admina?:Tak
Kiedy użyjesz miniguna, a kiedy komend na graczu aby go uspokoić?;Zamiast miniguna wole użyć  skutecznie komend.

''Jaka jest różnica między drive-by a drive-thru?: drive-by; Strzelanie z broni jako kierowca drive-thru; Strzelanie z broni jako pasażer.''-Tu Cię muszę poprawić, ponieważ drive-thru to przejechanie gracza.
''Gracz x zaczyna obrażać innych graczy bez powodu, co robisz?: dostaje ostrzeżenie 2giego nie będzie.'' - Według teryfikatora kar, najpierw należy dać mu upomnienie.
''Gracz x wyzywa członków rodziny innych graczy/adminów, co robisz?:Gracz dostaje warna'' - Tutaj również jest błąd, najpierw należy dać mute.

Prosiłabym abyś zapoznał się jeszcze raz z teryfikatorem kar, tak aby w przyszłości nie popełnic żadnego błędu w trakcie wymierzania kar.

Do reszty podania nie mam żadnych zarzutów, jest dostosowane według wzoru.
Jestem na TAK, uważam że zasługujesz na szansę. Na razie otrzymasz Moderatora, na okres próbny wynoszący 20 dni. 
Hasło do służby zostanie wysłane w przeciągu 15 min w wiadomości prywatnej discord.
W razie jakichkolwiek pytań, pisz smiało do każdego z administracji.

Życzymy miłego Adminowania   Angel
Serdecznie Pozdrawiam

///Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości