Zarejestruj się  

Podanie o Admina LucaS (najwyższa pora)

Imie: Łukasz
Nick: LucaS
Ilość godzin*min.70*: Jakby mi ktos nie wyzerował statystyk to by było tyle
Ile dziennie możesz poświęcić na gre na serwerze: 4h
Znajomość ortografii (1-10): 10
Znajomość komend (1-10): 7
Data ostatniego podania: Nie pamiętam
Czy znasz PAWN'o?*Odpowiedź nie wpływa na podanie*: NE
Napisz coś o sobie *3 Zdania złożone*: Witam jestem Łukasz. Mam 20 lat, pracuję w Holandii moje hobby to piłka nożna i alkohol, kręci mnie siostra Asi Smile
Czy mógłbyś wesprzeć serwer dowolną kwotą *Nie wpływa na podanie*: PIŃĆ ZŁOTYCH
Dlaczego właśnie Ty?*3 Zdania złożone*: Mam długi staż w administracji na innym serwerze (nazwy nie podam) mysęlę że sobie poradzę i tutaj
Czy miałeś już admina w SA-MP? Jeżeli tak to gdzie *Nazwy Serwera i stanowiska*: Miałem ale nie wypromuje tego serwa też na "swoim" mam
Kontakt do Ciebie(GG/STEAM/E-mail
Facebook*Nie wymagany*): DSC

Jaka jest różnica między drive-by a drive-thru?: Drive-by to strzelanie z pojazdu a drive-thru to potrącenie, przejechanie innego gracza

Widzisz że gracz zaczyna pływać w powietrzu, co robisz?: Sprawdzam i banik za fly hack
Gracz x zaczyna obrażać innych graczy bez powodu, co robisz?: muta 3minuty
Gracz x wyzywa członków rodziny innych graczy/adminów, co robisz?: muta 5min
Podaj sposób sprawdzenia podejrzenia o God Modę, w krokach: slap (bo moze byc to lost) wybuch/kill gracza ban
Czy zapoznałeś się z Regulaminami Serwera, Admina?: TAK
Kiedy użyjesz miniguna, a kiedy komend na graczu aby go uspokoić?
Miniguna: Miniguna kiedy przeszkadza np. w zabawach typu event (biega bije graczy)
Komend: wyzywa, robi cenzure, zasmieca czat tym samym

Dziękujemy za złożenie podania.
Decyzje zostawiam ChPO Vice Head Asia.
[Obrazek: admin.gif]

Administrator od 2008 roku

''Gracz x zaczyna obrażać innych graczy bez powodu, co robisz?: muta 3minuty'' - według teryfikatora: upomnienie, mute (120sek) itd.
''Gracz x wyzywa członków rodziny innych graczy/adminów, co robisz?: muta 5min'' - tutaj należy dać maksymalnie na 250sek itd.

Przeczytaj jeszcze raz teryfikator, aby nie popełniać błędów w trakcie wymierzania kar.

Pozostała część podania jest w porządku, dostosowałeś się do wzoru. Jestem na TAK.
Na razie otrzymasz moderatora na okres próbny do 20.12.2020r.
Hasło do służby zostanie wysłane w wiadomości prywatnej discord w przeciągu 15 min.
W razie problemów lub pytań pisz śmiało do każdego z administracji.
Życzymy miłego Adminowania  Angel
Serdecznie Pozdrawiam

///Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości