Zarejestruj się  

Podanie Pija[Q]

Imie: Sebastian
Nick: Pija[Q]
Ilość godzin*min.70*: 120.
Ile dziennie możesz poświęcić na gre na serwerze: 2/3h
Znajomość ortografii (1-10):8/10
Znajomość komend (1-10):7/10
Data ostatniego podania: nie było podania jeszcze.
Czy znasz PAWN'o?*Odpowiedź nie wpływa na podanie*:Nie.
Napisz coś o sobie *3 Zdania złożone*: Mam 20 lat, pracuje jako zawodowy dekarz/cieśla. Interesuje się motoryzacja oraz zawodem. Jestem spokojnym oraz rozważnym mężczyzną.
Czy mógłbyś wesprzeć serwer dowolną kwotą *Nie wpływa na podanie*: Jeśli będzie taka potrzeba to nie ma żadnego problemu.
Dlaczego właśnie Ty?*3 Zdania złożone*: Jestem pracowity i konsekwentny w wykonywanej pracy. Resztę zostawiam do oceny innym.
Czy miałeś już admina w SA-MP? Jeżeli tak to gdzie *Nazwy Serwera i stanowiska*: Tak. Serwer Polski Truck Serwer [Już nie istnieje niestety] stanowisko Head Admin.
Kontakt do Ciebie(GG/STEAM/E-mail: sebastian112.blejwas@wp.pl
Facebook*Nie wymagany*): ----

Jaka jest różnica między drive-by a drive-thru: Drive by, to jest jak się z okna samochodowego wychyla i strzela z UZI lub TEC 9 a Drive thru jest to jak kierowca strzela z okna na prawo i lewo ;P

Widzisz że gracz zaczyna pływać w powietrzu, co robisz?: Sprawdza a potem banuje za nie dozwolone modyfikacje.
Gracz x zaczyna obrażać innych graczy bez powodu, co robisz?: Daje mu pouczenie jeśli to nie skutkuje to uciszam go.
Gracz x wyzywa członków rodziny innych graczy/adminów, co robisz?: Tak jak wyżej ostrzegam go jeśli to nie działa uciszam go, w najgorszym przypadku warn lub ban.
Podaj sposób sprawdzenia podejrzenia o God Modę, w krokach: Obserwacja i inne sposoby. 
Czy zapoznałeś się z Regulaminami Serwera, Admina?: Tak.
Kiedy użyjesz miniguna, a kiedy komend na graczu aby go uspokoić? Miniguna można używać na eventach a komend można gdy już gracz za bardzo przesadza [to wszystko zależy od sytuacji]
Miniguna: Wyżej wyjaśnienie.
Komend: Wyżej wyjaśnienie.

''Jaka jest różnica między drive-by a drive-thru: Drive by, to jest jak się z okna samochodowego wychyla i strzela z UZI lub TEC 9 a Drive thru jest to jak kierowca strzela z okna na prawo i lewo ;P''
- Tutaj muszę Cię poprawić: drive-thru - przejechanie gracza.
''Gracz x wyzywa członków rodziny innych graczy/adminów, co robisz?: Tak jak wyżej ostrzegam go jeśli to nie działa uciszam go, w najgorszym przypadku warn lub ban.''
- W tym przypadku należy odrazu zastosować /mute (250 sek), później kick/ban (1 dzień).

Prosiłabym, abyś przeczytał jeszcze raz teryfikator aby nie popełnić błędu w trakcie wymierzania kar.

Pozostała część podania jest w porządku. Zastosowałeś odpowiedni wzór. Jestem na TAK.                                                                                                                          Na razie otrzymasz rangę moderatora, na okres próbny do 31.01.2021. Hasło do służby zostanie wysłane, gdy napiszesz do mnie lub innej osoby z zarządu            w wiadomości prywatnej discord.
W razie problemów lub pytań pisz śmiało do każdego z administracji.
Życzymy miłego Adminowania  Angel
Serdecznie Pozdrawiam

///Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości